عکس های مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ

مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ
مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ

گزارش کامل: عکس و فیلم ویدیو از مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ موزه سینما ۱ خرداد ۹۶, مسعود و سحر جعفری جوزانی رونمایی از کتاب فیلمنامه و اعلام رسمی آغاز ساخت پروژه جهانی کوروش کبیر

مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ
مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ

.

.

با یاد و بزرگداشت زنده‌یاد علی معلم، مراسم رونمایی از کارهاى انجام شده در فاز صفر فیلم سینمایى «کوروش بزرگ»، کارت فرا اعتبارى بانک ملت به نام کورش کارت و چاپ دوم فیلمنامه «کورش کبیر» نوشته مسعود جعفری جوزانی ساعت ۱۷:۳۰ یکم خرداد ماه امسال در موزه سینما برگزار شد.

 .

مراسم رونمایی از چاپ دوم فیلمنامه «کوروش کبیر» به نویسندگی مسعود جعفری جوزانی و با پژوهشگری فتح‌اله جعفری جوزانی و دکتر عبدالکریم یونسی و همچنین مراسم رونمایی از کارهاى انجام شده فاز صفر شامل؛ ١-سایت ٢- کوروش کارت بانک ملت و ٣- گزارش اتمام نقشه راه (آرت بوک) با حضور تعدادی از هنرمندان سرشناس سینما، تیاتر و تلویزیون کشور و تعدادی از شخصیت‌های برجسته علمی، فرهنگی و هنری و با یاد و بزرگداشت زنده‌یاد «علی معلم» منتقد و نویسنده سرشناس سینمای ایران؛ در ساعت ۱۷:۳۰ روز یکم خرداد ماه سال جاری در موزه سینما در تهران برگزار شد. نخستین چاپ کتاب فیلم‌نامه‌ «کوروش کبیر» نوشته‌ مسعود جعفری جوزانی که توسط انتشارات تریتا منتشر شد؛ ۱۴ اسفند ماه سال ۱۳۹۴ در شعبه الف شهر کتاب واقع در زعفرانیه تهران رونمایی شد.

 .

در مراسم رونمایی از چاپ دوم فیلمنامه «کوروش کبیر» همچنین قرار است از آرت بوک و وب سایت پروژه سینمایی «کوروش کبیر» و نیز «کورش کارت» بانک ملت رونمایی شود و برنامه‌های آتی پروژه سینمایی «کوروش کبیر» به اطلاع عموم مردم خواهد رسید. در بخش‌هایی از مراسم نیز، مدیر گروه فرهنگی- اقتصادی پروژه «کورش بزرگ» در مورد ساخت شهرک سینمایی «کوروش کبیر» و چگونگی جذب سرمایه‌های داخلی، خارجی و همچنین مردمی برای ساخت این اثر سینمایی توضیحاتی ارابه خواهد داد.

 .

در فیلم کورش کبیر که درخلاصه داستانش آمده است “این فیلم در رسای رادمرد و بزرگ مرد تاریخ بشریت کورش بزرگ، بنیان گذار امپراتوری هخامنشیان می باشد.” بازیگرانی همچون: “…” بازی می کنند.

 .

پوران درخشنده، سحر جعفری جوزانی، آذر معماریان، مسعود جعفری جوزانی، الیکا عبدالرزاقی، علی نصیریان، امین زندگانی، آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی از حاضرین در این مراسم بودند.

 .

تهیه کننده: دنیای تصویر و جوزان فیلم | نویسنده و کارگردان: مسعود جعفری جوزانی

 .

در ادامه عکس های مراسم فیلم کورش کبیر با حضور بازیگران و هنرمندان را برای شما در سایت کول دانلود آماده کرده ایم.

 .

 .

عکس مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ

عکس مراسم فیلم کورش بزرگ

مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ

پیش تولید فیلم کورش بزرگ

عکس فیلم کورش بزرگ کورش کبیر

فیلم کورش بزرگ

فیلم کورش کبیر

اکران فیلم کورش کبیر

مراسم پیش تولید فیلم کورش کبیر


ویدیو: بریدن کیک مراسم پیش تولید فیلم کورش بزرگ / سحر جعفری جوزانی

ویدیو: مراسم پیش تولید فیلم کورش کبیر / مسعود جعفری جوزانی 

ویدیو: مسعود جعفری جوزانی در مراسم پیش تولید فیلم کورش کبیر

ویدیو: علی نصیریان در مراسم پیش تولید فیلم کورش کبیر 

.

.

دانلود فیلم کورش کبیر

.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


Enter Captcha Here : *

Reload Image