عکس های یکتا ناصر در اکران فیلم آشوب

اکران فیلم آشوب
اکران فیلم آشوب

جذاب ترین عکس های یکتا ناصر در اکران مردمی فیلم آشوب به کارگردانی کاظم راست گفتار, جدیدترین تصاویر لیلا اوتادی بازیگران و هنرمندان در مراسم اکران فیلم آشوب  ۲۰ اردیبهشت ۹۶

اکران فیلم آشوب
اکران فیلم آشوب

.

.

در فیلم آشوب که درخلاصه داستانش آمده است “داستان این فیلم در دهه ۱۳۲۰ می گذرد و مضمون اصلی آن در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است. اصل داستان این فیلم مربوط به جوانی است که با نام مستعار آشوب در کافه های لاله زار خوانندگی می کند و آین آشوب با آشوب های تاریخی و واقعی دهه ۱۳۲۰ تلفیق می شود و این شخصیت را به یک آشوب خوفناک و تهدید آمیز تبدیل می کند.” بازیگرانی همچون: “داریوش فرهنگ، محمدرضا شریفی نیا، فرهاد آییش، آتیلا پسیانی، همایون ارشادی، کورش تهامی، محمدرضا هدایتی، امیرحسین صدیق، شهره لرستانی، لیلا اوتادی، یکتا ناصر، خسرو امیرصادقی.” بازی می کنند.

.

تهیه کننده و کارگردان: کاظم راست گفتار

.

در ادامه عکس های مراسم اکران مردمی فیلم آشوب با حضور بازیگران و هنرمندان را برای شما در سایت کول عکس آماده کرده ایم.

 .

 .

اکران فیلم آشوب

اکران فیلم آشوب

اکران آشوب

 .

 .

> دانلود فیلم آشوب

 .

.

دانلود سریال آشوب

1 Comment

  1. #مهدی رستم پور. مجری#همجنسگرای مصاحبه گیرنده از #مسعود شجاعی به صورت #رسمی #ازدوج خودش را با یک #پسر #سوئدی و #اصل #ساکن در #کشور #دانمارک به #ثبت رساند. قبلا هم #قوه قضاییه #ایران طی #اطلاعیه ای #اعلام کرده بود که #مهدی رستم پور در #ایران #پرونده #لواط داشته و بر همین #اساس در #کشور #دانمارک #پناهنده شده. #کشور #دانمارک #اولین #کشوری در #دنیا بود که #ازدواج #همجنسگرایی را #قانونی اعلام کرد.

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


Enter Captcha Here : *

Reload Image